Новий мер Конотопа замінив фото Порошенка у кабінеті на портрет Бандери

У Конотопі Сумської області представник партії “Свобода” Артем Семеніхін, який виграв вибори міського голови, освятив сьогодні свій новий робочий кабінет, замінивши на стіні портрет президента України Петра Порошенка на фото провідника українських націоналістів Степана Бандери.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив соратник Семеніхіна по партії, депутат Київської міськради Руслан Андрійко, розмістивши відповідне фото.

“Перемога Артема в Конотопі символічна. Саме тут 350 років тому козаки знищили російське військо. Зараз конотопська перемога свободівця покладе кінець пануванню “русского мира” на сході України, насамперед у свідомості українців. Щиро радий за Артема і за Конотоп!”, – написав Андрійко.

Новий мер Конотопа

Сьогодні ж у Конотопі новообрані міський голова та депутати міськради офіційно вступили в свої повноваження на першій організаційній сесії сьомого скликання, на яку запросили представників громадськості та політиків, керівників підприємств та установ, депутатів минулих скликань.

“Почалася вона зі спільного виконання державного гімну України. Голова міської виборчої комісії Наталія Мокрицька вручила посвідчення новообраному міському голові та депутатам”, – зазначає прес-служба Конотопської міської ради.

Семеніхін сьогодні прийшов на сесію у військовому мундирі.

25 жовтня на місцевих виборах міського голови у Конотопі з 10 кандидатів переміг 33-річний офіцер-психолог механізованого батальйону 92-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України Семеніхін, набравши 26,1% (6445 голосів), обійшовши тепер вже колишнього мера Івана Огрохіна (Народна партія), який отримав 21,1% (5212 голосів).

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь