Новодворська: Безлади на Сході влаштовує путінська агентура (+Відео)

Російський дисидент Валерія Новодворська впевнена, що захоплення адмінбудівель влаштували російські спецслужби, бо українець ніколи б не боровся за свої права, вивішуючи прапор іноземної держави

Таку думку в ефірі Еспресо.TV висловила російский політик, дисидент Валерія Новодворська.

“Український народ не став би вивішувати іноземні прапори, от на тому вони й попалися. Якщо люди борються за свої права, то вони борються за свої права під прапором своєї держави, а не під прапором ворожої держави. Тому вони у вас такі розумні, що вивісили французький прапор, мабуть їм байдуже до кого приєднаються і працюють вони по твердій ставці і, природно, що до українського народу вони не мають жодного відношення, український народ для них не значить нічого”, – сказала російський дисидент.

“Ось вони 23 роки жили в складі України, говорили на будь-якій мові, жили нормально, чому зараз так збуджуються? Чому раніше не збуджувалися? Чому не визнають законності влади? Якщо їм потрібно міняти уряд, потрібно обрати президента. Якщо їм подобається Тігіпко – хай голосують, їм ніхто не заважає. Постійно повторюють “шпаргалку” Путіна, що в Києві якась банда і вони ходять на фашистські марші, це їх видає з головою, це путінська агентура – можете з ними не церемонитися – це вороги”, – певна Новодворська.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь