Німеччина схвалила договір про асоціацію України з ЄС

Уряд Німеччини схвалив підписання політичної частини угоди про асоціацію України з Євросоюзом. Про це повідомив офіційний представник уряду ФРН Штеффен Зайберт.

“Ми бачимо в цьому кроці важливий сигнал про надання підтримки Україні і одночасно – ясний сигнал на адресу Росії. Євросоюз не згоден з тим, що зовнішньополітичні рішення інших країн приймаються під економічним, політичним і військовим тиском”, – підкреслив Зайберт, якого цитує DW.

Як повідомлялося, політична частина Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом буде підписана 21 березня. Про це йшлося у висновках, схвалених на засіданні Ради закордонних справ ЄС у Брюсселі. “Рада вітає пропозицію Єврокомісії про тимчасову відміну митних зборів на український експорт до ЄС і сподівається на швидке схвалення цього рішення. Вона також очікує підписання політичних положень угоди про асоціацію 21 березня в Брюсселі, і підтверджує свої зобов’язання просуватися до підписання та укладення залишаються частин Угоди, які, спільно з політичними положеннями, є єдиним інструментом “, – сказано в документі.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь