Невідомі стріляли в Кернеса. Він поранений

На міського голову Харкову Геннадія Кернеса був скоєний замах.

Як повідомляє прес-служба харківської міськради, замах було скоєно біля 12:00.

Харківський міський голова отримав вогнепальне поранення в спину. Зараз він перебуває в невідкладної лікарні на операційному столі.

“Лікарі боряться за його життя”, – йдеться у повідомленні прес-служби.

Крім того, як повідомляє кореспондент Еспресо.TV, сьогодні було без пояснень скасовано прес-конференцію кандидата в президенти Михайла Добкіна. Наразі Добкін знаходиться в лікарні поруч з Кернесом.

У свою чергу, як зазначив Зураб Аласанія, Кернес був поранений під час купання. “Харківський мер Геннадій Кернес і тепер не змінив звичок: купання в джерелі на Саржиному Яру. Ну, ось там і чекали. Постріл в спину; стан важкий, в даний момент – на операції в невідкладній. РФ визначає і ліквідує ключові точки спротиву”, – написав Аласанія.

За повідомленням кореспондента Еспресо.TV, що знаходиться в лікарні невідкладної допомоги, станом на 12:50 операція ще триває і йде серйозна боротьба за життя мера. В лікарніт присутні члени родини Кернеса.

Як повідомили в МВС, факт замаху на Кернеса “внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, з’ясовуються усі обставини даної пригоди”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь