Не панькатися, стріляти на ураження: бойовики про блокування українських військових

СБУ опублікувала запис телефонних переговорів між членами диверсійної групи в Слов’янську.

На ній керівник диверсійної групи в Слов’янську (прізвисько “Стрілець”) інструктує члена диверсійної групи ГРУ ВШ ЗС РФ (“Прапор”) з приводу блокування української військової частини.

Українські солдати, які, судячи з розмови, нібито були виведені з Криму, відмовилися здаватися. “Стрілець” наказав підлеглому пояснити їм, що “тут не Крим”.

“Після цього як слід заблокуй і аж до вогню на враження, нема чого з ними панькатися”, – підкреслив він і наказав роззброїти військових.

Також опублікована частина розмови Катерини Губарєвої, дружини самопроголошеного губернатора Донецької області та члена диверсійної групи в Слов’янську.

Губарєва просить бойовика зробити методичку по захопленню будівель управлінь міністерства внутрішніх справ. Той відповідає, що “працюють по захопленню МВС спецура, які більше 15 років займаються тільки війною”.

Як відомо, за даними СБУ, диверсійною групою в Слов’янську керує, офіцер спецназу ГРУ Генштабу збройних сил Російської Федерації Ігор Стрєлков.

Ще один із російських керівників сепаратистів виявився політолог/піарник Олександр Бородай. Саме його голос чути на опублікованих СБУ раніше записів телефонних переговорів членів диверсійної групи в Слов’янську.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь