Навички, які можливо здобути, не відходячи від комп’ютера.

Іноді буває дуже нудно. Трапляється навіть, що вас відвідують ідеї навчитися чомусь новому. Або витратити час в мережі з користю. Якщо у вас є доступ до інтернету і знання англійської мови, занурення в апатію і зневіру можна залишити на потім.

Які навички можна здобути за комп’ютером

Навички, які можливо здобути, не відходячи від комп'ютера.

1. Навчіться читати швидше

Spreeder – це безкоштовна онлайн програма, яка навчить вас читати швидше без шкоди для розуміння сенсу незалежно від того, скільки вам років. При достатньому терпінні і старанної практиці, швидкість читання збільшиться в два, три або навіть чотири рази! Тільки подумайте, скільки часу ви заощадите.

2. Вивчайте мови

З Duolingo ви можете вивчити іспанську, французьку, португальська, італійська, англійська та інші мови. Крім сайту є мобільний додаток, яке зробить освоєння великої і захоплюючої програми більш зручним. До біса дорогих репетиторів!

3. Стати чарівним воїном в Excel

Chandoo – це добрі феї Excel, які хочуть ділитися своїми знаннями зі світом. Мистецтво працювати з електронними таблицями підвищить ваші шанси на отримання незапорошеної офісної роботи. Швидка обробка даних буде здаватися вам незамінною протягом всієї кар’єри. Чого ж ви чекаєте?

4. Дізнайтеся більше про статистику

UC Berkeley виклав свій курс за статистикою на iTunes. Тепер ви більше ніколи не потрапите на вудку брудних новинних журналістів, нечестивих популяризаторів науки і спритних рекламників. Знати теорію ймовірності повинен кожен – в наш час повсюдного обдурення – це нагальна потреба.

5. Навчіться вести переговори

Нехай Стен Крістенсен зі Стенфорда пояснить, як вести переговори в бізнесі та особистому житті, управляти відносинами для отримання персональної вигоди і не дозволяти маніпуляторам смикати вас за ниточки. Любителів спорту обрадує велика кількість футбольних метафор.

6. Вдосконалюйте письменницьку майстерність

Macalester College пропонує відмінну серію лекцій, яка перетворить вас в непоганого письменника. Якщо ви більше цікавитеся журналістикою, почніть з Wikiversit.

7. Перестаньте ненавидіти математику

Якщо ви страждали на уроках математики в школі, а тепер вона вам конче знадобилася, не посипайте голову попелом. Ви можете пройти курс «Математика в реальному житті», він відновить і зробить життєздатними ваші базові знання. Не бійтеся абстрактних міркувань: ви дізнаєтеся, як застосувати свої навички на практиці.

8. Навчіться кодити

Жоден навик в наш час не веде до таких блискучих перспектив, як програмування. Хочете створити сайт для вашого стартапа? Або випустити новий додаток, яке всіх порве? Тоді вам потрібно навчитися кодіть! Завантажити докладні керівництва можна де завгодно, але інтерактивна Code Academy зробить процес навчання приємніше і веселіше. Програма є інноваційною і великої, так що якість освіти аніскільки не постраждає. Але якщо ви віддаєте перевагу традиційні способи, то можете почати з Гарвардського курсу «Введення в комп’ютерні науки».

9. Зробіть динамічний сайт

Ви як і раніше використовуєте існуючі шаблони або віддаєте перевагу самовиражатися на мейнстрімних платформах типу тумблера і блогспота? Вивчення Ruby On Rails може назавжди змінити ваше життя. Тут є довгий і надзвичайно корисний список безкоштовних інструментів для навчання, від Rails for Zombies до Learn Ruby The Hard Way. Деякі базові знання про програмування будуть не зайвими, але якщо ви наполегливі і не дуже самокритичні, то можете сміливо падати в цю безодню.

10. Створіть свою мобільну іграшку

Якщо вас нічого не цікавить, крім веселих додатків з іграми, ви можете пройти цей курс в University of Reading. Вони обіцяють навчити писати на Java, навіть якщо у вас немає досвіду програмування! Але якщо ви хочете зробити по-справжньому круту річ, то спочатку необхідно стати просунутим в теорії ігор.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь