“Нарешті ця гнида там, де їй місце”, – блогер про арешт Гужви…З приводу Гужви.

блогер про арешт Гужви

Просто нагадаю, що, за впертими чутками з поінформованих джерел, він побудував свою срану помийку на приблизно 50 млн. грн., промитих через один з конвертів Саші-стоматолога. Якщо хтось забув, хто це – нагадую: старший син Янека.

Саме ця схема давала йому можливість не отримувати оперативне фінансування з рашки й казати, що сайт існує виключно на його особисті кошти.

За цим під*расом в поганому сенсі слова полювали давно. Є кілька проваджень ще по його роботі в вєстях. Один з його колишніх заступників – росіянин Люкайтіс – втік, бо саме він підписував всі фінансові документи.

Це г*вно дуже хитре, має гарних адвокатів й сподівалося, що розпетляє. Й ось тепер цього інформаційного диверсанта впіймали на банальній та старій як світ жадібності.

Що ж, люто респектую всім дотичним до справи – нарешті, ця гнида там, де тільки їй і місце. Дай боже цю справу довести до кінця.

ЗИ: Але ж уявляю, як напружилися редактори чималої кількості наших ЗМІ, які ніколи ніфіга не гребували цим заробітком – ставити/знімати матеріали за кеш…

Богдан БУТКЕВИЧ

Загрузка...