Напівголий Царьов в інтерв’ю подякував “Правому сектору” за порятунок життя

Кандидат у президенти Олег Царьов, якого після нападу розлюченого натовпу під приміщенням студії телеканалу ICTV відвезли до Генпрокуратури, рішуче заявив, що не зніматиме свою кандидатуру з виборів та подякував «Правому сектору» за порятунок

«Я представляю інтереси певної кількості виборців і не маю права приймати самостійно такі рішення, зрадити їх, здатися я не можу», – сказав Царьов у відповідь на питання журналістки про те, чи зніматиме він свою кандидатуру.

Він також заявив, що не є зрадником України, як його називали активісти під студією телеканалу, а просто представляє «іншу точку зору».

«Я був готовий померти, але не був готовий здаватися», – наполягає Царьов.

Я вдячний хлопцям, які врятували мене – вдячний отцю Ігорю, який дав мені одяг, як бачите, мій одяг зрізали ножем, поки я виходив. Я вдячний хлопцям, які допомогли зберегти життя (це були люди з «Правого сектору»)», – сказав Царьов та наголосив, що ніколи не говорив, що в Україні живуть погані люди.

Також схвильований і розчулений Царьов пожалівся, як йому було важко за правління Януковича, коли він не міг вільно виражати свою «точку зрения».

На питання журналіста, навіщо його охороні стільки зброї, він відповів «ну хіба це багато?».

«Я приїхав сюди, знаючи, що мене може чекати … ми великої кількості зброї не брали, бо знали, що стріляти ми все одно не будемо. На всю зброє є дозвіл, охорона без зброї не їздить», – сказав він.

На питання, чи відчуває він свою причетність до проблеми сепаратизму на сході України, Царьов знову заговорив про «точки зрения».

У розмові про ситуацію в Криму, Царьов у всьому звинувачує сьогоднішню владу та наголошує, що пропонував свої послуги як посередника для переговорів з кримчанами та кримськими татарами, бо його всюди сприймають і розуміють. А побиття в Миколаєві та Одесі, це, мабуть, побічний ефект настільки сильної любові українців до Царьова.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь