Напій австрійського лікаря Рудольфа Бреуса вилікував близько 45 000 хворих на рак!

Австрійський натуропат Рудольф Бреус запропонував свій метод лікування раку. Він особливо ефективний на ранніх стадіях лікування захворювання. Лікар стверджує, що овочеві соки і трав’яні настої здатні зробити диво, коли традиційна медицина безсила!

Принцип ефективності дієти, яка вилікувала 45 000 безнадійних хворих на рак в усьому світі, починаючи з 1980 року, досить простий. Жорсткі обмеження в харчуванні сприяють очищенню крові, зміцненню імунітету і в результаті – знищенню зростаючих ракових клітин.

Така дієта під час онкології повинна тривати 42 дні. Доктор Бреус впевнений, що рак харчується тільки твердою їжею, яку людина споживає протягом дня. Під час сокової дієти захворювання буде знищене, злоякісні клітини не виживуть!

«Ми знаємо, що людина є складним організмом. І не існує ні лікаря, ні вченого, який міг би заявити, що він знає повністю всю людину!»– Так вважає автор революційної методики.

Харчування при онкології

Харчування при онкології

Лікування раку за методом Рудольфа Бреуса буде ефективним, якщо виконувати всі вказівки лікаря. Слід відмовитися від будь-якої їжі, крім овочевих соків. Кількість випитого за день соку не повинна перевищувати 1/2 л в день. Настої шавлії зі звіробоєм, м’ятою перцевою і мелісою також можна пити в будь-яких кількостях, але без цукру.

СКЛАДОВІ:

  • 1 буряк
  • 1 морква
  • 1 стебло селери
  • 1 редис
  • 1/2 картоплини

ПРИГОТУВАННЯ:

  1. Підготуй потрібні інгредієнти для коктейлю.Харчування при онкології
  2. Подрібни очищені і нарізані овочі в блендері. Ретельно процідити суміш, щоб видалити будь-які тверді шматочки і волокна, – сік повинен бути гомогенним.
  3. Найкраще вживати щойно приготовані соки з якісних свіжих продуктів.Харчування при онкології

Метод австрійського лікаря набуває все більше послідовників! У цьому відео показаний докладний процес приготування овочевого коктейлю за рецептом Рудольфа Бреуса.

Ця дієта – не тільки лікування, але і потужна профілактика онкології. Навіть абсолютно здоровим людям корисно проводити подібний оздоровчий курс! Буряк допоможе вивести канцерогени з печінки і лімфатичної системи, редис збагатить організм вітаміном С і антоціаном, сирі картопля і морква перешкоджатимуть появі злоякісних утворень.

Двох тижнів на такій соковій дієті буде достатньо, щоб оздоровити організм і змусити всі внутрішні органи працювати без збоїв.

Поділися з друзями цією важливою інформацією і обов’язково розкажи нам, чи доводилося тобі стикатися з методикою австрійського лікаря!

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь