На “Інтер” повертається “команда Льовочкіна”

Разом із щойно призначеним директором інформаціного підрозділу Назімом Бедіровим на “Інтер” повертаються Ігор Шувалов, Лаврентій Малазонія, Олексанр Пилипець.

Про це повідомляє “Телекритика”.

Назім Бедіров очолив компанію “Національні інформаційні системи”, що входить до складу Inter Media Group і виробляє для телеканалу «Інтер» програми «Новини», «Подробности» й «Подробности недели». Бедіров раніше обіймав посаду директора телеканалу Zoom, що також входить до складу Inter Media Group.

Ти часом головний редактор і член правління телеканалу «Інтер» Антон Нікітін, який поєднував ці посади з посадою директора компанії «Національні інформаційні системи», зосередиться на розвитку програмного контенту та власного телевиробництва.

“Разом зі мною до НІСу повертаються Ігор Шувалов, Лаврентій Малазонія, який знову буде керівником з інформаційної політики, його заступником стане Олексанр Пилипець, шеф-редактором “Подробностей недели” буде призначена Ольга Червакова”, – прокоментував своє призначення Бедіров.

Як нагадує “Телектритика”, директор «НІСу» Назім Бедіров, виконавчий директор Лаврентій Малазонія та Ігор Шувалов, яких пов’язують з екс-головою Адміністрації президента Сергієм Льовочкіним, звільнилися з «Інтера» наприкінці 2013 року.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь