На Донбасі потрібно змінити всю керівну владну вертикаль

Спробую коротко. На мій погляд, дещо важливе. Щодо здачі Горлівки…

Недовго, але перебували там перед тим. Були інші відчуття, але… На жаль, не здивований. Це ще один яскравий приклад коли надії виявляються марними. І не тому, що сепаратисти сильні, зовсім ні.

Так, вони зазомбовані, проплачені, організовані і діють за однією схемою. Втім, іх значна меншість. Це беззаперечний факт!

Але, блін, вибачте, невже не зрозуміло, що допоки на Донбасі не буде негайно і докорінно змінено всю керівну владну вертикаль, повторюю, керівну, від губернатора, голів адміністрацій, сбушників, прокурорів, усіх начальників міліції, податківців і т.д. – нічого не буде!!!!

На Донбасі – кругова порука, клановий принцип керування. Нинішня Донецька і Луганська влада – це саботажники, вони спокійно продовжують служити “Родині” і Кремлю і отримують величезні “чорні” гроші. Я переконаний, що Ахмєтов в процесі і активно допомагає сепаратистам. Отже, всіх до єдиного – у відставку! Негайно, вже вчора!!! Нові, якісні призначення терміново!!!

На організовану силу потрібно відповідати ще більш організованою силою. Це аксіома. Саме цього тут і прагнуть люди. Тоді швидко і чітко спрацює і антитерористична операція. Без цього ніяк. Наші брати, дончани, луганчани та харків’яни самі допоможуть повимітати російських фашистів зі Східноі України. Це моє глибоке переконання після майже трьох діб перебування на Сході.

Взагалі, важливої інформації дуже багато і мені буде, що розповісти після повернення. Якщо, звичайно, воно буде успішним, бо, як кажуть, єсть нюанси)… Поки що залишаємося тут, спілкуємося. Мені дуже подобаються люди, що живуть на Донбасі. Вони – наші, вони – українці! Мушу рухатись далі. І, звичайно, попри все, буду налаштовувати вас на те, що все буде добре, я в це вірив і буду вірити). Така вже в мене вдача, вибачайте.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь