Микола Томенко: Розсилання депутатам письмових інструкцій як «мочить» опонентів стало звичнимЄ така політична традиція в Україні – переймати згубні звички новою владою від попередньої. От і розсилання правильним депутатам письмових інструкцій як “мочить” своїх опонентів і захищати владу стало вже звичним.

Для цих писарів і речників останнього темника поясню автентичне значення слів “політична проституція і тушки”.

Це передовсім ментальний стан політика, який за місце для своє дупи чи своїх родичів біля влади готовий продати і переконання і душу.

Для прикладу, “вбивати Януковича і його злочинне оточення на Майдані, а потім в уряді Януковича анекдоти йому і цьому злочинному оточенню травити; або продавати округи на виборах вчорашнім соратникам Ядухи-Януковича на Хмельниччині, зубикам – друзям Тулуба-Януковича на Черкащині, чи черновецьким – по всій країні та в партійному списку; або в бюджетну ніч разом з колишніми “злочинцями” Януковича залишити пільги для агроолігархів, а пенсіонерам аж 1074 гривни пенсії наділити; або хвалити й заохочувати депутатів з інших демократичних фракцій, що за спеціальний статус Донбасу чи розширення повноважень президента голосують…. це і є політична проституція й тушкування!!!

А виступати проти такого політичного цинізму і не підтримувати його, шляхом ВИХОДУ З ВЛАДНОЇ ФРАКЦІІ – це називається політична позиція і переконання!

Хочу також подякувати тим депутатам, які відмовилися цей темник озвучувати, тим, хто своїми дзвінками чи смсками підтримали мою позицію ( імен не називаю, щоб з фракції не виключили). Спеціальна подяка моєму земляку Віталію Чепинозі, бо наша з ним рідна земля – батьківщина Піддубного, Старицького, Драй-Хмари..не дозволяє владне хамство терпіти.

І взагалі не варто забувати, що Президенти приходять і відходять, або тікають – а нам, тут, на своїй рідній землі жити!

Микола Томенко

Загрузка...