Мінстець пригрів від своїм крилом кремлівських пропагандистів. ВІДЕО

Гарне розслідування колег з ТСН, зокрема, Сергія Гальченка про російських пропагандонів з 17 Канал, звідки походить головний герой цього сюжету – Дмитро Василець.

Свого часу у цьому матеріалі був розкритий ланцюжок, що пов’язує цю 5 колону напряму з Москвою.

А плюси сконцентрувалися передовсім на дивній поведінці Мінінформполітики, що пустило свиню на город – тобто, ватних пропагандистів до Громадської ради при своєму міністерстві. Думаю, ясно чому – у кожного свої інтереси)) Але все одно дякую.

В мене питання до Юрія Стеця – скажіть, будь ласка, а чи довго ви збираєтеся закривати очі на діяльність материнської структури для Васильця, яка продовжує бути чи не головним агітмайданчиком кремлівської пропаганди – згаданий 17 канал? На чолі з Жаном Новосельцевим, який працює на “Сім’ю” та Медведчука ще з часів Майдану та запуску ним провокаторського “Гром.ТВ” та Андрієм Павловським, який прямо співпрацював, зокрема, з LifeNews. Які робили “мости” з Мозговим, супроводжували Тетяну Монтян в поїздках по окупованій території, роздмухують істерію з приводу будь-якого антиурядової провокації типу “батальйонного братства” чи “кредитного майдану”. Й взагалі, кожного дня проводять агресивну антиукраїнську пропаганду.

Пам’ятаю, як ви кепкували з приводу “премії геббельса”, про яку йдеться у сюжеті й яку ми з вами разом з Віталій Гайдукевич “отримували”.

Чи не здається вам, пане Юрію, що варто не ховатися від журналістів, навіть якщо ви провтикали, а зайнятися нарешті своїми прямими обов’язками – боротьбою за українский інформаційний простір? Чи не першим кроком у чому має бути закриття 17 каналу та арешт його очільників.

Богдан БУТКЕВИЧ

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь