Мер Львова планує експансію у Київ

Партія Андрія Садового візьме участь у виборах до Київради

Партія «Самопоміч», заснована міським головою Львова Андрієм Садовим в кінці 2012 року, візьме участь у виборах депутатів Київради.

Про це повідомляє особисто мер Львова.

Вибори депутатів Київради мають відбутися 25 травня паралельно з виборами міського голови Києва та президента України.

«Партія «Самопоміч», яку я очолюю, буде брати участь у виборах до Київради. Список людей, яких «Самопоміч» пропонуватиме на виборах, ми хочемо сформувати спільно з киянами», – заявив Андрій Садовий 31 березня.

Виборчий список «Самопомічі» планується сформувати на основі пропозицій киян, які пропонується залишати на партійному сайті. Садовий обіцяє, що особисто переконуватиме увійти до виборчого списку тих, кого найчастіше пропонуватимуть кияни.

Лідер «Самопомочі» також заявив, що має намір особисто запропонувати для обговорення кілька авторитетних, на його думку, людей, однак не назвав їхні прізвища.

«Хочу приїжджати до Києва та гордитись цим містом принаймні не менше, ніж своїм рідним Львовом. В містах сьогодні формується сила України. Київ, без сумніву, має бути одним з прикладів успішної, сильної громади. Відтак роблю перший крок для цього. Сподіваюсь він принесе користь киянам», – пише міський голова Львова.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь