Меджліс не визнає договору про приєднання Криму та Севастополя до складу РФ

У Меджлісі кримськотатарського народу не змінюють свою позицію, не визнають договір про входження Криму і Севастополя до складу Російської Федерації, і закликають співвітчизників до спокою

Про це повідомляє “УНН”.

“Поки ми не визнаємо ці договори, як розвиватимуться події далі покаже час. Зараз, як і раніше, наполягаємо на збереженні територіальної цілісності України і на тому, що Крим повинен залишитися у складі України”, – заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял.

Щодо “обіцянок” Володимира Путіна з реабілітації кримськотатарського народу, Наріман Джелял зазначив, що подібні меседжі вже звучали від російського керівництва і почуті.

“Але це не є підставою для зміни геополітичної позиції. Де б не проживали кримські татари, на підставі міжнародних норм кримські татари мають бути реабілітовані, їх статус повинен бути офіційно визнаний, права захищені, аж до права на самовизначення”, – вважає представник Меджлісу.

Крім того, Наріман Джелял закликав співвітчизників до спокою, тому що зараз, на його думку, ще більш небезпечний момент, коли певна частина населення перебуває в стані ейфорії, і можливе виникнення будь-яких провокацій відносно кримських татар.

“Багато кримських татар, які пережили емоційний шок, повинні бути стриманими і не піддаватися емоціям”, – сказав він.

Як повідомляло Еспресо.TV раніше, Росія і Крим підписали договір про входження республіки до складу РФ.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь