Маєток Пшонки обікрали невідомі

Маєток колишнього генпрокурора Віктора Пшонки під Києвом пограбували. Місцеві жителі повідомляють, що люди в масках, які представилися самообороною Майдану і, нібито , охороняли цей маєток, сьогодні вранці виїхали з цього будинку.

Сьогодні туди зайшли справжні представники самооборони Києво-Святошинського району разом з працівниками, які раніше тут працювали у Віктора Пшонки. Все майно розкидано, сейфи порожні і розламані , повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на 5 канал.

Багатства колишнього генпрокурора Віктора Пшонки – розікрали, а те, що залишили – перетворили на руїни. Невідомі в масках, які два тижні охороняли маєток Пшонки в селищі Гореничі, сьогодні його звільнили. Після них в кімнатах залишилися гори бруду, на столах купи недоїдків , а в повітрі стійкий запах алкоголю та перегару . По всьому будинку недопиті пляшки елітного вина і порожні пачки від цигарок, повідомляє ТСН.

Від полотен, що висіли на стінах особняка, залишилися одні рамки. Проігнорували хіба що портрети Пшонки і його сім’ї. Їх понівечили і зірвали зі стін. А ще – розрізали три величезні сейфи, що стояли в підвалі будинку . Постраждала і територія особняка. Скрізь – прокладені стежки і убиті качки біля озера. Не чіпали тільки папугу Петю і голубів. Те, що залишилося від маєтку, взяли під свою опіку самооборонівці Києво-Святошинського району.

“Ми поки візьмемо під охорону, на добу-дві, щоб вандали не рознесли . Поки не скажуть, хто буде охороняти цю територію”, – пояснив один з самооборонців Євген.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь