Люди, які зараз прийшли до влади, так і не зрозуміли, що відбулось у країні

Теперішні політики не змінилися та нічим не відрізняються від своїх попередників. На жаль, вони вважають, що не змінилися і прості люди. Це помилка. Призначення нового керівника міліції, який пройшов усі люстраційні кола якраз приклад того, що народ справді може впливати на керівні процеси у країні.

Таку думку під час ефіру програми «Люстрація» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK) висловив лідер «Самооборони» Львівщини Валерій Веремчук.

Тим часом присутні на львівському майдані люди розповіли, що відчувають відверте ігнорування владою простих громадян.

«Люди вмирали на Майдані за те, щоб влада нарешті почала дослухатися до їх думки. Політикам потрібно зрозуміти, що громадськість велика сила і за нею майбутнє. Потрібно, щоб верхівка призначала чиновників, а ми вже контролюватимемо їхню діяльність. При чому контролюватимемо законними цивілізованими методами, які діють по всій Європі», – розповіли львів’яни.

Нагадаємо, 22 квітня, Редакційна рада Комітету під час свого засідання обрала фігурантом відкритої люстрації саме нового голову СБУ Львівщини Віктора Андрейчука. Модераторами прямого ефіру стали автор і ведучий програми журналістських розслідувань «Народний контроль» телеканалу ZIK Дмитро Добродомов і власкор 5-го каналу Марічка Кужик.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь