Люди Коломойського спростували причетність до підриву блокпоста сепаратистів у Слов’янську

Спецбатальйон “Дніпро-1” створено для захисту жителів Дніпропетровщини, а не для нападу на мешканців сусідніх областей, навіть якщо вони сепаратисти.

Командир дніпропетровського спецбатальйону “Дніпро-1” Юрій Береза спростував чутки про причетність бійців підрозділу до вибуху на одному з блокпостів у Слов’янську Донецької області, в результаті якого загинуло три людини.

“Як мені стало відомо з власних джерел, у ніч з 17 на 18 квітня на одному з блокпостів міста Слов’янська Донецької області стався вибух, в результаті якого загинуло 3 людини, і є поранені. З часом, в інтернеті почали поширювати чутки, нібито вибух здійснили чи то “провладні бандформування” з Дніпропетровщини, чи то бійці спецбатальйону “Дніпро-1″, направлені на виконання особливо важливого завдання”, – йдеться в заяві Берези, які цитує агентство “Інтерфакс-Україна”.

Він підкреслив, що ці версії не відповідають дійсності.

“По-перше, обласна влада, на відміну від попередників, не користується послугами “тітушок”. По-друге, спецбатальйон “Дніпро-1″ створено для захисту жителів Дніпропетровщини, а не для нападу на мешканців сусідніх областей, хоча б вони і були сепаратистами”, – зазначив командир.

Береза припустив, що представники так званої “Донецької республіки” стали жертвами безконтрольного розповсюдження зброї, яке самі й ініціювали. Він не виключив можливої “розборки” між конкуруючими кланами самопроголошеної республіки, які “не поділили гроші від “спонсорів”.

“Не виключаю також провокації з боку російських “зелених чоловічків”, які безпосередньо зацікавлені в дестабілізації ситуації в Україні”, – зазначив командир спецбатальйону.

Береза закликав учасників збройних протистоянь зі сходу України згідно з Женевськими домовленостями, якомога швидше скласти зброю, оскільки “Донбас може надовго перетворитися на регіон, який замість вугілля буде “давати країні” вбитих і покалічених співвітчизників”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь