Лукашенко: Україні не можна ставати федерацією, це повний ідіотизм

За словами президента Білорусі, федералізація України призведе до втрати стабільності.

В Україні не можна проводити референдуми про федералізацію. Про це заявив президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко в інтерв’ю Савіку Шустеру у програмі “Шустер Live”.

“Я категорично проти всяких федерацій. Повний ідіотизм. Що таке сьогодні провести лінію між західною і східною Україною? Це двосторонній інструмент піаніно. З одного боку, буде грати один фахівець, з іншого – інший. І що ми отримаємо? Ми отримаємо фактично в центрі Європи величезна держава, яка буде дестабилизировано”, – сказав він.

Лукашенко підкреслив, що все сміття, бойовики, злочинці, які люблять заробити на цьому гроші, там зберуться. І це, за його словами, не буде байдуже ні білорусам, ні росіянам, ні тим паче українцям.

“Україну потрібно зберегти як єдина цілісна держава. Треба заспокоїти. Не можна в цьому безладі проводити якісь референдуми про федералізацію і т.д. Це буде все необ’єктивне, це дасть привід говорити про те, що вони нелегітимні, і буде вічно стояти питання про визнання чи невизнання цього референдуму”, – зазначив він.

Треба заспокоїти країну, стабілізувати обстановку, а потім, якщо виникне питання про референдуми, федеративній державі, конфедерації, унітарній державі або ще про щось, вирішувати ці питання”, – зазначив білоруський лідер.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь