Лукашенко проти федералізації України та обіцяє працювати з новою владою

Білоруський президент переконаний, що федеративний устрій назавжди дестабілізує ситуацію в Україні

Президент Білорусі Олександр Лукашенко висловився проти ідеї федералізації України, пише УНІАН.

На його думку, це назавжди дестабілізує ситуацію в країні. “Ви ж знаєте, що таке буде федерація. Федерація – це піаніно, на якому будуть грати: з одного боку одні сили, з іншого – інші сили, у тому числі зовнішні. Це назавжди дестабілізує ситуацію”, – сказав Лукашенко.

Він також додав, що Україні потрібно допомогти розібратися з проблемами, які нависли над країною зараз. “Зокрема необхідно допомогти Україні провести нормальні президентські вибори. Не вірю, що в цій ситуації можна провести нормальні вибори. Коли там діє кілька силових груп і підрозділів, а щоб ви знали, у кожного великого політика там група бойовиків від 150 до 1000 осіб, озброєних, давно озброєних. Якщо туди підкинути іскру, буде спекотно всім: і нам, і росіянам, і Заходу”, – зазначив Лукашенко.

При цьому він наполіг на тому, що Україна повинна залишитися позаблоковою державою. “Україна повинна залишитися неподільною і позаблоковою державою. Якщо завтра в Україні висадиться НАТО, це для нас категорично неприйнятно”, – підкреслив Лукашенко.

Президент Білорусі додав, що Мінськ буде співпрацювати з новообраною владою в Україні. Він нагадав, що співпрацює з владою Киргизстану в той час, як екс-президент Курманбек Бакієв переховується в Білорусі.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь