Луганські сепаратисти погрожують у вівторок “наводити порядок” за допомогою зброї

Представники так званої “Об’єднаної армії південного сходу” заявили, що перейдуть до активних дій, якщо їхні вимоги не будуть виконані.

Про це кореспонденту Еспресо.TV повідомив керівник новоствореного спеціального батальйону МВС по боротьбі з сепаратизмом Тімур Юлдашев.

Зокрема, він розповів, що провів переговори з сепаратистами біля пам’ятника Божої матері у Луганську і почув від них заяву, що “у разі не виконання їхніх вимог щодо проведення референдуму, вони у вівторок перейдуть до активних дій: вийдуть на вулиці зі зброєю і вирішуватимуть завдання з наведення порядку”.

“Дивився в очі і розумію, що у них особливий психологічний стан, вони себе почувають щурами, загнаними в кут, перегризлися кілька людей і пішли від них. У них усередині страшна обстановка. Вони бояться, що їх почнуть “чавити”. Думаю у них є певна задача, якщо не у вівторок будуть її виконувати, то на свята, обов’язково це буде”, – повідомив Юлдашев.

За словами керівника спецбатальйону, під час сьогоднішнього проросійського мітингу він помітив “дуже підозрілі пересування людей”. Також він повідомив, що на “висотці”, що знаходиться за захопленою будівлею луганського СБУ, підняли російський прапор, якого раніше там не було.

На думку Юлдашева, наміри сепаратистів слід оцінювати дуже серйозно. На питання: “Чи готові ви до жертв серед місцевого населення”, один з лідерів сепаратистів йому відповів: “Мені втрачати нічого, мені світить “п’ятнашка” або я переможу, я стрілятиму до кінця. Слов’янськ буде “квіточками”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь