Лавров: Росія не має намірів перетинати кордони України

Росія наполягає на ідеї федералізації України і вважає, що “іншого шляху – немає”, однак у РФ абсолютно немає жодного наміру та інтересів перетинати кордони України.

Про це заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, передає прес-служба російського МЗС.

“Ми тільки дуже хочемо, щоб робота була колективною і щоб ті безчинства, які західні країни намагаються замести під килим і представити ситуацію в милостивих тонах і фарбах, були припинені, щоб вони усвідомили свою відповідальність”, – зазначив міністр.

Він підкреслив також “задоволення” Росії наміром українського керівництва роззброїти “всіх, хто не законно володіє зброєю”.

“Якщо це результат роботи наших західних партнерів, то, повторюю, ми задоволені тим, що відбувається. Будемо готові продовжувати разом з ними шукати спільні рекомендації для українців, які триватимуть в руслі припинення будь-якої незаконної активності і стануть почтаком глибокого конституційного процесу з реформування держави”, – сказав Лавров.

Разом з тим, глава російського МЗС наполягає на ідеї федералізації України і вважає, що “іншого шляху – немає”.

“Враховуючи частку корінного російського населення, ми пропонуємо і переконані, що іншого шляху немає, тим більше, що про це багато разів заявляли деякі кандидати в президенти України, зробити російську мову другою державною мовою, а всередині кожного суб’єкта федерації забезпечити права мов меншин відповідно до Європейської хартії регіональних мов або мов меншин”, – підкреслив Лавров.

Як відомо, у п’ятницю Росія відвела свої війська від Луганської області, але продовжує концентруватися поблизу кордонів Харківської та Чернігівської областей.

Раніше військова розвідка США повідомила Конгресу, що Росія готова до блискавичного удару по Україні.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь