Лавров начебто вмовив Керрі переформатувати Україну

Москва добивається від Вашингтона примушування Києва до конституційної реформи.

Російський міністр закордонних справ Сергій Лавров та держсекретар США Джон Керрі сьогодні відновили перемовини про врегулювання кризи в Україні. Сторони будуть просувати конституційну реформу в Україні, ствержують у російському МЗС.

Представники російського зовнішньополітичного відомства не вдавались у деталі щодо типу реформ, які повинна провести Україна, обмежившись фразою про те, що Київ повинен здійснити їх “у загальноприйнятній формі й беручи до уваги інтереси всіх регіонів України”.

Вашингтон, однак, не підтвердив цих слів, зауважує Reuters.

У другій телефонній розмові за два дні Лавров Iзакликав Керрі вжити вплив Сполучених Штатів, аби спонукати українську владу зупинити “розгул беззаконня” проти російськомовного населення.

“Сергій Вікторович Лавров та Джон Керрі погодились продовжувати роботу над пошуком рішення щодо України шляхом якнайшвидшого запуску конституційної реформи за підтримки міжнародної спільноти,” – говориться в релізі МЗС РФ.

Нагадаємо, питання конституційної реформи мусується російською стороною вже не вперше. Зокрема, представник РФ при ООН Віталій Чуркін під час останнього засідання Радбезу говорив про конституційну асамблею. Привертає увагу те, що саме вона є основою “плану Медведчука”

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь