Кримська “влада” привласнила усю держвласність України в Криму

Нелегітимний парламент окупованого росіянами Криму прийняв рішення про перехід у власність самопроголошеної «Республіки Крим» усієї державної власності України на території півострова.

Про це повідомляє прес-служба кримського парламенту.

«Державна власність України, яка перебуває на день прийняття цієї Постанови на території Республіки Крим, є державною власністю Республіки Крим», – йдеться в повідомленні.

Крім того, власність профспілкових та інших громадських організацій України, що знаходиться на території півострова, переходять у власність підрозділів відповідних організацій, що знаходяться в Криму. У разі, якщо таких підрозділів немає – в державну власністю Республіки Крим.

Кримські депутати також оголосили, що на території Криму припиняється діяльність державних органів України. «Їх повноваження, майно і грошові кошти переходять до державних органів Республіки Крим», – постановили «депутати».

Нагадаємо, вчора в Криму відбувся так званий всекримський референдум про приєднання до Росії, не визнаний жодною країною в світі, окрім власне Росії. За результатами псевдореферендуму, за воз’єднання з РФ проголосувало 96,6% кримчан.

Сьогодні Верховна Рада Криму проголосила незалежність та звернулася до Держдуми Росії про включення Криму в склад Російської Федерації.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь