Кремль планує використати кримських татар втемну

Хоча голова Меджлісу пообіцяв, що кримські татари бойкотуватимуть референдум в АРК, але їхня думка Кремль не цікавить. Кримські татари потрібні Кремлю як формальний атрибут нацреспубліки.

Голова Меджлісу Рефат Чубаров пообіцяв, що кримські татари бойкотуватимуть референдум в АРК. Про це він сказав в ефірі “Свободи слова”, передає УНН.

“Сьогодні всі раптом полюбили кримських татар. Кримськотатарський фактор стане на чолі кута. Нам треба і надалі діяти по совісті. Це наша земля. У нас ніхто не запитував, коли розробляли якісь там плани. Референдуму, з моєї точки зору, бути не може. Ми будемо відкрито бойкотувати референдум. Хоча знаємо, що його результат вже вирішений”, — сказав він.

Як вже раніше повідомлялося в Інтернет мережі, майбутні кроки після референдуму детально розписала Газета.Ru. «Крим, швидше за все, буде прийнято до складу РФ як республіку, в якій використовуватимуть дві офіційні мови: російську та кримськотатарську», — стверджує Газета.Ru з посиланням на власні джерела. На даний момент у складі РФ немає жодної автономної республіки, яка мала б тільки російську офіційну мову. А створювати прецедент Кремлю дуже не хочеться — щоб не зажадали автономії Урал, Сибір, Примор’я, Сахалін тощо. До того ж проросійська агітація у Криму використовує обіцянку збереження за Кримом статусу автономії у разі переходу до складу РФ. Тому Кремль і робить зараз вигляд, що він начебто «любить» кримських татар.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь