Кожен українець може стати програмістом. Стартував набір на легендарний онлайн-курс CS50

Громадський проект масових відкритих онлайн-курсів Prometheus оголосив про набір на безкоштовний онлайн-курс Основи програмування CS50. Курс перекладений на українську мову і є легендарним курсом Гарвардського університету.

Курс CS50 Гарвардського університету вважається найкращим курсом з основ програмування в світі. Про його легендарний статус свідчить те, що в 2015 році Єльський університет відмовився від власного вступного курсу програмування для першокурсників на користь використання CS50. Станом на 2015 рік офлайн версія CS50 також є найпопулярнішим курсом за вибором в Гарвардському університеті.

Курс розрахований як на повних новачків, так і на тих слухачів, хто вже має невеликий стартовий досвід в програмуванні.

Цільова аудиторія курсу: бажаючі навчитися програмувати та отримати нову затребувану професію, демобілізовані бійці сил АТО, тимчасові переселенці та просто всі, хто хоче оволодіти програмуванням!

Одночасно з онлайн-курсом будуть відкриті безкоштовні групи офлайн-підготовки в провідних університетах десяти міст України: Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Маріуполі, Миколаєві, Кривому Розі та Вінниці. Протягом року Prometheus планує залучити до вивчення програмування 50 000 слухачів з усіх куточків України.

Керівник проекту Prometheus Іван Примаченко назвав початок реєстрації одним з найважливіших анонсів за всю історію платформи, над якою команда працювала з травня!

набір на онлайн-курс CS50

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних у межах курсу матеріалів буде достатньо для успішного його закінчення. Все що Вам знадобиться,- доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Після завершення навчання видається сертифікат. Успішно виконайте усі завдання курсу й отримайте сертифікат Prometheus про його закінчення! Для того, щоб отримати сертифікат Гарвардскього університету вам доведеться пройти курс-оригінал на платформі eDX.

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час, в тому числі після завершення курсу.

Прохання поширити новину про курс на ваших сторінках у соціальних мережах, щоб якомога більше людей змогли скористатися можливістю безкоштовного навчання на найкращому в світі курсі з основ програмування від Гарвардського університету!

РЕЄСТРАЦІЯ

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь