Коли сепаратисти нищили патріотів, міліція радилася про боротьбу з безладами

В той час, як 2 травня проросійськи налаштовані активісти спровокували заворушення та стріляли у активістів проукраїнської ходи в Одесі, керівництво МВС проводило нараду ‘як правильно боротися з безладами’.

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив глава МВС Арсен Аваков.

‘В день зіткнень, коли проукраїнська хода уболівальників зіткнулася з Антимайданом, всіх керівників міліції прокурор зібрав на нараду “як правильно боротися з безладами”. Нарада тривала, як мене поінформували, при вимкнених телефонах, чотири (!) години. З 12 до 16. Хода вболівальників почалася о14”, – зазначив Аваков.

Це він назвав ”фактом першим”.

” Факт другий – більше 100 затриманих в ніч після заворушень і смертей міліція мала намір етапувати для суду і утримання під вартою в інший регіон негайно, щоб попередити можливі заворушення. Прокурор заборонив.

Факт третій – 4 травня після того, як натовп сепаратистів заблокував міськуправління Одеси та увірвався у двір, прокурор прийняв рішення відпустити затриманих’, – зазначив він.

Також він зазначив, що міліція в Одесі діяла ‘безобразно, возможно даже преступно’.

”Усе керівництво одеського главку звільнено від посад. Ведеться розслідування по їх діяльності. Ніякого сором’язливого прикриття “честі мундира” не буде. Як не буде і огульного паплюження”, – зазначив Аваков.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь