Колесніченко пішов з Партії регіонів та готується отримати російський паспорт

Вадим Колесніченко припинив своє членство в Партії регіонів

Він вважає, що з’їзд Партії регіонів, що проходив у Києві, не мав права висувати будь-якого кандидата в президенти, «бо таким чином освячується цей потворний державний переворот». Про це він сказав в «Ефірі без правил» на Радио Вести, передає сайт організації «Русскоязычная Украина», яку очолює Колесніченко.

«З’їзд Партії регіонів обслуговує бізнес-структури. Він не обслуговує інтереси виборців, як і було раніше», – заявив Колесніченко.

«Хоч весь з’їзд може висунутися кандидатом у президенти. Ми розуміємо, хто переможе. Чесних виборів не буде, пів-України голосуватиме під дулом автоматів» , – переконаний він.

Колесніченко зазначив, що сам він припинив членство в ПР «у зв’язку з тим, що ми знаходимося на території держави РФ» (в Севастополі – Ред.). Він також визнав, що поряд з іншими жителями Криму отримує російське громадянство.

На питання про те, чи планує тепер Колесніченко балотуватися в російські органи влади, він відповів: «Мені після цього дурдому під назвою Верховна рада України треба трохи відпочити. А потім подивимося».

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь