Кисельов вважає, що на санкції проти нього мають відреагувати всі світові ЗМІ

Якщо світова журналістська спільнота не відреагує на застосування санкцій проти російського ведучого Дмитра Кисельова, “це означає, що … свобода слова нам не потрібна і відтепер не є цінністю”.

Про це сам Кисельов, який опинився в чорних списках США та ЄС після агресії Росії проти Криму, заявив в інтерв`ю “Известиям”, пише Телекритика.

“Створюється дуже неприємний небезпечний прецедент – фактично зрада європейських цінностей. Якщо прецедент буде легалізований, якщо журналістська спільнота – і європейська, і американське, і будь-який інший країни – не відреагує на це і не дасть оцінку, то це означає, що журналісти вважають таке правомірним. Це кардинальний цивілізаційний поворот – свобода слова нам не потрібна і відтепер не є цінністю”, – заявив Кисельов.

Відповідаючи на запитання “США, до речі, санкцій проти вас не вводили. Що це означає?”, ведучий заявив: “Американці не ввели. Вони європейцям підсунули цю справу, поставивши їх у незручне становище. Це в одному ряду з крокамив щодо руйнування Європи. Таких само як прослушка Ангели Меркель, промислове шпигунство… “.

Також Кисельов висловив впевненість, що переліки чиновників для запровадження санкцій складали Сергій Пархоменко та Олексій Навальний, а реакцію Європи на цю “думку меншості” назвав “шизофренічною”.

“..Якщо Європа опиратиметься на думку людей, яких підтримує в Росії зникаюча меншість, то, звичайно, тяжко приймати здорові осмислені рішення в цьому світі, тим більше по відношенню до Росії. У світі дуже багато питань, які без участі Росії вирішуються важко, в тому числі, питання війни і миру в різних регіонах. Така поведінка Заходу межує з шизофренією”, – переконаний Кисельов.

Як відомо, Кисельов у своїй програмі “Вєсті нєдєлі” на телеканалі “Росія” регулярно розповідає спотворену інформацію про події в Україні.

21 березня Європейський Союз оприлюднив прізвища ще 12 громадян Росії і України, проти яких введені санкції за дії щодо анексії Криму. Ім’я Кисельова також є у списку.

3 квітня стало відомо, що Кисельов був позбавлений державної нагороди Литви – медалі “Пам’яті 13 січня”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь