Кілька порад для тих, хто хоче набути впевненості в собі

1. Напишіть список тридцяти своїх досягнень. Вони у вас є. Лише зафіксуйте на папері. Ви закладете фундамент, після чого можна будувати будинок далі.

2.Пригадайте список добрих справ, які ви зробили протягом року. Запишіть, кому ви допомогли. Додайте сюди тих людей, хто допоміг вам.

3. Займайтеся спортом. Енергія фізичних вправ дасть силу здійснювати всі плани. Ви завжди будете почуватися гарним і сильним.

4.Дозволяйте собі розслабитися – молитва, риболовля, відпочинок. Коли розум заспокоюється, довіряти внутрішньому голосу стає легше. Знайдіть свій метод.

5.Схвалюйте свої вчинки протягом 7 днів. Або не діліть результати на правильні і неправильні, хороші чи погані. Нарешті прийшов момент, коли ви завжди робите правильно.

6.Уявіть, що ви вже ідеальні. Більше не потрібно самовдосконалюватися, покращувати себе, розвиватися і ставати кращими. Побудьте в цьому стані тиждень. Але не перегравайте.

7.Дивіться в очі при зустрічі з особами протилежної статі протягом 5 секунд. Очі – дзеркало душі. Впевненість у собі по очах зчитується моментально.

8.Тренуйтеся приймати рішення в побутових питаннях за 30 секунд.
Коли вагаєтеся з вибором – йде час, який можете витратити з користю на виконання бажання. Коли вибираєте швидко в дрібницях, великі рішення приймати легше.

9.Учіться говорити красиво, уникайте слів-паразитів. Легко висловлюючи свої думки, отримаєте впевненість при будь-якому спілкуванні: як на презентації, прес-конференції, так і в компанії малознайомих людей.

10.Пам’ятайте: у кожної людини свої здібності і свій шлях. Знайдіть свій і будьте впевнені в собі!

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь