Кернес заявив, що його підозрюють у викрадені та катуванні людини

Міського голову Харкова Геннадія Кернеса підозрюють у вчиненні кількох злочинів.

Про це на брифінгу в Харкові розповів сам Кернес.

Він зазначив, що сьогодні вранці в його приймальню факсом прийшла повістка в ГПУ, в якій він значиться як підозрюваний. Пізніше з ним зв’язався начальник СБУ в Харківській області, якому доручено супроводжувати Кернеса в Київ. Після стало відомо, що кримінальне провадження стосовно мера було відкрито 25 лютого 2014.

Кернес зачитав документ, в якому зазначено, що його підозрюють у скоєнні злочинів за ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини, вчинене щодо малолітньої або з корисливих мотивів, щодо двох або більше осіб або за попередньою змовою групою осіб, або способом, небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або що супроводжувалося заподіянням йому фізичних страждань, або із застосуванням зброї, або здійснюване протягом тривалого часу, караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той же термін ), ч. 2 ст. 127 (катування, тобто умисне заподіяння сильного фізичного болю або фізичного чи морального страждання шляхом нанесення побоїв, мучення або інших насильницьких дій з метою спонукати потерпілого або іншу особу вчинити дії, що суперечать їх волі, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб), ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози ) КК України.

При цьому Кернес відзначив, що «справа сфабрикована міліцією на чолі з міністром Арсеном Аваковим».

Він додав, що в повістці були допущені помилки – в даті народження Кернеса і в його адресі. «Це ще раз свідчить, що справа шита білими нитками», – сказав Кернес.

Кернес також додав, що має намір поїхати на допит в Генеральну прокуратуру 13 березня.

При цьому він заявив, що готовий брати участь у будь-яких слідчих діях.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь