Іван Дорн передав привіт Києву зі сцени Москви. ВІДЕОВідомий український співак Іван Дорн виступив у Москві в рамках свого туру Randorn Tour і зібрав повний аншлаг в одному з найбільших клубів російськиї столиці.

Прихильники чекали на свого кумира біля трьох років, але очікування було того варте, пише viva!

В самому розпалі музичного дійства, Дорн передав привіт рідному Києву та виконав одну з найулюбленіших пісень публіки – електронний кавер на “Танець пінгвіна” Кузьми Скрябіна. На відео, яке згодом опублікували в мережі, добре видно, що публіка Москви відреагувала на цей заклик співака бурхливими облесками та навіть підспівувала українською мовою.

“Це Андрій. Це його пісня”, – сказав Іван, коли на велитенському екрані з’явилося фото із зображенням Скрябіна. В залі було чути гучні овації.

“Вони повинні знати, що насправді між нами відбувається ось тут. Те, що зараз, – сказав Дорн, вказуючи на вдячну публіку в залі. – Вони говорять, що є проблеми. Проблеми у них в головах, ось де у них проблеми. І нехай вдавляться цими проблемами раз і назавжди. Між нами немає нічого окрім дружби. І я хочу, аби ми з вами разом це довели. Давайте усією Москвою передамо дружній Києву привіт, давайте? І нехай це побачать усі. Ви готові? Москва передає Києву привіт!”

Загрузка...