ІДІЛ показала бомбу, яка нібито вибухнула на А321

Терористи обрали російський літак для теракту через операцію в Сирії.
Журнал терористичної організації “Ісламська держава” Dabiq опублікував фотографію деталей бомби, яка, за твердженням бойовиків, вибухнула на борту російського літака А321, повідомляє Reuters.

На фотографії бомба, яка має вигляд бляшанки з-під напою Schweppes, біля неї провід, який закінчується металевим стрижнем, і провід з перемикачем зі значками “увімкнути” і “вимкнути”.

ЗМІ дізналися подробиці про бомбу на борту А321

про бомбу на борту А321
Терористи також розповіли про те, що їм вдалося занести бомбу на борт після того, як вони виявили певну вразливість у системі безпеки аеропорту в Шарм-еш-Шейху.

Окрім того, терористи заявили, що спочатку планували підірвати літак з однієї із західних країн, але змінили своє рішення після початку авіаударів Росії в Сирії.

Вісімнадцятого листопада газета Коммерсантъ повідомила про те, що під час вивчення уламків на Синайському півострові російського літака Airbus 321 експерти із ФСБ з’ясували, що бомба була встановлена ​​під пасажирським сидінням біля вікна в салоні літака.

Нагадаємо про те, що президент Росії Володимир Путін наказав знищити терористів, які влаштували вибух на борту літака з російськими туристами.

Тридцять першого жовтня в Єгипті розбився літак російської компанії “Когалимавіа”. На його борту знаходилися 224 людини, у тому числі семеро членів екіпажу. Літак летів із Шарм-еш-Шейха в Санкт-Петербург.

Невдовзі після вильоту літак знизився, а потім зник з радарів. Він впав в районі Північного Синаю.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь