Хто у Верховній Раді проти заочного засудження Януковича і його прихвостнів

Рішення парламенту, за яке соромно. Верховна Рада провалила закон, який дозволяв почати заочне засудження Януковича та його оточення.

На сьогодні діє норма КПК, за якою заочний суд може початися лише після оголошення особи в розшук по лінії Інтерполу.

Що ми маємо? Інтерпол тупо не оголошує в розшук! Відмовлено в розшуку навіть командира чорної роти “Беркута” Садовника та всіх беркутівців. Інтерпол назвав їх справи політично мотивованими. А розшук Януковича по Інтерполу зупинили через оскарження в ліонський суд.

Що робити? Група депутатів підготовала проект, як заочне засудження почати без оголошення в міжнародний розшук. Невдале формулювання – оголошення у всеукраїнський розшук як підставу для заочного засудження – поміняли на іншу редакцію: заочне засудження особи буде за умови відмови в екстрадиції або ненаданні відповіді на запит про екстрадицію.

Це компромісне формулювання, яке задовольняло Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури. Його керівник Сергій Горбатюк до першої ночі сидів у парламенті, сподіваючись, що з’явиться нарешті спосіб заочного засудження корупціонерів, які втекли з України. Цю редакцію з голосу озвучила Вікторія Сюмар.

У підсумку – 113 голосів “за”…

Результати голосування: партія “Батьківщина” – 0 голосів, “Воля народу” – 0 голосів, “Опозиційний блок” – 0 голосів, “Самопоміч” – 0 голосів, “Відродження” – 0 голосів. Особливо уважно вивчайте тих, хто голосував червоними кнопками.

Невже ці люди бояться, що колись теж будуть на втіках, і остерігаються заочного засудження?

Кому можна дякувати за те, що неможливо починати заочний суд над оточенням Януковича та “беркутами”, які розстрілювали Майдан, – вивчайте списки тут.

Сергій ЛЕЩЕНКО

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь