Голова служби безпеки Віктора Януковича.

В’ячеслав Заневський, колишній громадянин РФ, який з середини 2008 до кінця 2012 року у формальному статусі позаштатного радника Президента очолював Службу безпеки Віктора Януковича.

Він розповів у програмі “Знак оклику” про колишнього шефа , його звички , його найближче оточення, спецслужби РФ і України, силові спецпідрозділи СБУ, УДО, МВС і про снайперів на Майдані, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ТВі.

За словами Заневського, відразу після інавгурації Янукович змінився, став зарозумілим і гордовитим. “Напевно, найбільший мінус який я бачу, що Янукович став царем. А різниця між президентом і царем в тому, що у царя не може бути все погано”, – заявив колишній головний охоронець Януковича (див. 28 хвилину відео).

Він також вважає, що тяга Януковича до надмірного багатства – це наслідок дитячих комплексів і тюремного минулого. Заневський підтвердив, що Янукович міг застосувати фізичну силу до своїх підлеглих. Через що, всі панічно боялися робити екс-президенту зауваження або йти до нього з поганими новинами.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь