Електроенергія для Криму подорожчає після прийняття закону про окуповану територію

Україна вважає Крим своєю територією, а тому там поки що діють загальноукраїнські тарифи на електроенергію. Проте, якщо Крименерго і Севастопольенерго нарощуватимуть заборгованості, то Україна відключатиме постачання

Про це заявив на брифінгу міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан.

За його словами, відключення електропостачання Криму було викликане технічними обставинами. “Та ситуація виникла, бо відбувалися відповідні роботи на лінії. Коли проводили роботи, то сталась ситуація, що й друга лінія передачі відключилась”, – сказав Продан.

Він повідомив про розмову зі своїм російським коллегою Олександром Новаком, в ході якої пояснив, що технічні умови змушуть запровадити певні ліміти на постачання. “Якщо Крим перевищуватиме певні обсяги, то електроенергія може відключатись”, – сказав міністр.

Продан також зазначив, що Кабмін очікує прийняття закону про тимчасово окуповані території, згідно з яким він отримає право визначати умови діяльності підприємств на території Криму. “Звісно у цьому випадку ціна на електроенергію там буде значно підвищуватись”, – попередив міністр.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь