Джемілєв: Справжня явка на псевдореферендумі у межах 30%

На сьогоднішньому псевдореферендумі у Криму не голосувало 99 % кримських татар а загальна явка не перебільшує 30%.

Про це заявив екс-глава Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, передає УНН.

«Ось наприклад я спілкувався із товаришами у Бахчисараї. Так мені сказали, що там максимум проголосували 30% людей. Хоча офіційно оголошують про 64% явки. У Білогорському районі – там також у межах 30%. Тому, як і хто голосує на цьому «референдумі», певно що не має ніякого значення. Оскільки офіційно показують ту цифру, яку потрібно», – сказав Джемілєв.

Він також зазначив, що справа не лише у кримських татарах та їхньому бойкоті «референдуму».

«Справа у загальній явці населення. Представники Меджлісу побували на багатьох виборчих дільницях у Криму і кажуть, що явка населення в межах 30%. Можливо десь у містах, де більше російськомовного населення, таких як Керч, явка і становить до 50%. Проте це сумнівно. Адже навіть тоді, коли відбуваються вибори до місцевих органів влади і спалахують пристрасті, то й тоді явка на вибори десь у межах 52%», – зазначив політик.

Окрім цього він зазначив, що загальна явка населення по Криму, а тим більше у районах, де мешкає багато кримських татар, не може становити 70% «Коли бойкот референдуму, оголошений кримстькими татарами, – це понад третина населення, то казати про явку у 70% – це вже смішно. Але прогнозувати щось на завтра – дуже важко. Поки що ситуація досить напружена», – резюмував Джемілєв.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь