Дружина сепаратиста Губарєва отримує інструкції від російського політолога-фашиста (Відео)

У мережі YouTube було опубліковано відео розмови в Skype дружини лідера руху «Народне ополчення Донбасу» Павла Губарева Катерини з російським політологом Олександром Дугіним.

Ряд експертів вважають його ідеологом сучасного російського фашизму. Дугін є членом Експертно-консультативної ради при голові Держдуми Росії. Під час розмови Дугін заявляє, що він знаходиться в контакті з першими особами Російської Федерації і вони готові боротися за «незалежність Півдня і Сходу України», пише видання «Новости Донбасса».

Він закликає сепаратистів у Донецькій області не підкорятися владі і оголошувати «тотальний страйк», залучаючи на нього людей, піднімаючи соціальні питання. Силові органи України Дугін вважає нелегальними і закликав до збройної боротьби з ними.

Вибори президента України, які мають відбутися в кінці травня, він назвав незаконними, а кандидата в президенти від Партії регіонів Михайла Добкіна і кандидата від Комуністичної партії України Петра Симоненка – зрадниками. Вони не підтримують Януковича, тому підтримують «київську хунту», вважає він.

Дугін прогнозує, що на схід і південь України будуть введені «російські миротворці», а на захід країни – миротворці ООН. Але, щоб це сталося необхідно «правильно налаштувати людей». Дугін закликав жителів Донецької області ходити «не на роботу, а на мітинги».

«Хто ходить на роботу – той дебіл», – заявив він.

Політолог закликав вважати легітимним президентом тільки Віктора Януковича, захоплювати будівлі державних органів влади і просити Януковича призначити їх керівників. Дугін закликав «підкоряти народу» ЗМІ та захоплювати в заручники українських чиновників. Для цього, на його думку, необхідно створювати «збройні загони президента Януковича» і «демонтувати кордону» з Росією.

«Ніякої кордону на сході не може існувати», – заявив Дугін.

Він закликав організувати «марш на кордон», роззброїти українських прикордонників і створювати пропускні пункти сепаратистів. Дугін назвав Ростов-на-Дону, де зараз переховується екс-президент України Віктор Янукович, столицею України.

Нагадаємо, Павло Губарєв зараз знаходиться під арештом за підозрою в сепаратизмі і організації масових заворушень. Дружина Губарєва оголосила, що бере керівництво рухом на себе, проте він розколовся на кілька напрямів. Зараз Катерина Губарєва знаходиться на території Російської Федерації.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь