Донетчанка любить відпочивати в Карпатах, але при цьому місцевих називає “фашистами”

На Прикарпаття часто приїжджає Ірина Сенькіна із Донецька, яка любить відпочивати у горах, кататися на лижах. При цьому вона мешканців України називає «фашистами», країни ЄС «гейєвропою», а політика Путіна для неї найкраща і найрозумніша, пише прикарпатське інтернет-видання galka.if.ua.

Про це пишуть у соцмережах.

«Цього року обіцяється знову відвідати наші краї, щоб покататися на лижах, попити пива в наших кафе та поїсти шашличків у наших колибах. Чому б ні? Але є одне “але”. Потім вона повертається в свій рідний Лугандон і строчить в інтернеті про фашистів, бандєровцев та укропов. Прихильно ставиться до ДНР і ненавидить “укропскую армию”. На моє запитання, чого ж тоді їздити до ненависних укропів та бандєровців, вона відповідає “А что мне теперь на лыжах не кататься?”, каже, що “большинство населения Украины – идиоты” і взагалі, вона їде не “к нам”, а “мимо нас», – пише Роман Коваль.

За його словами, Ірина Сенькіна ненавидить і Небесну сотню, Героїв вона називає «ублюдками».

«Процитую “Ублюдков начали убивать. Жаль что не начали раньше”. На днях підтвердила, що не відмовляється від своїх слів і називає майданівців “тварями”. Також стверджує, що “моральные принципы не для неё”. Я їй пообіцяв, що спробую зробити все, щоб цього року їй на Франківщині не дуже сподобалося. Нехай відпочиває у Єнакієво. Це – перший крок. У нас область невеличка, нехай людина побачить, що ми не всі щиро та дружелюбно посміхаємося тим, хто плює в спину», – пише Роман Коваль.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь