Донецьких комунальників погрозами змушують підтримувати сепаратистів (Відео)

Працівників комунальних підприємств Донецька примушують підписуватися під вимогою про проведення референдуму «за самовизначення» Донецької області.

Про це «Громадському телебаченню Донеччини» розповів колишній депутат Ленінської районної ради міста Донецька Дмитро Верзілов, повідомляє видання «Новости Донбасса».

За його словами, на людей тиснуть керівники цих підприємств, які підтримують сепаратистів. До Верзілова звернулися водії ККП ДГС «Донелектроавтотрас», які розповіли про те, що під час виїзду на роботу їх примушували підписувати цю вимогу.

«У добровільно-примусовому порядку, під погрозами, кожного водія трамвая, змушують підтримати проведення сепаратистського референдуму», – заявив він.

 !!_1396496415

Також водіїв примушують підписатися під вимогою про визнання російської мови другою державною і вступ до Митного союзу. Верзилов відвідав депо № 4 ККП ДГС «Донелектроавтотрас». Він попросив співробітників «Донелектроавтотрасу» показати підписні листи. При цьому Верзілов говорив, що він діє від імені Ленінської райради.

Підписи за референдум збирала інструментальниця Альбіна Байрамова. Вона заявила, що діє за власною ініціативою, а не за вказівкою керівництва підприємств. Байрамова сказала, що вона не підтримує відділення Донецької області від України, а хоче децентралізації влади. За її словами, саме такий зміст вона вкладає в слова «референдум з самовизначення». Байрамова каже, що підписні листи їй дали на площі Леніна, де встановлені намети проросійських сил.

Про те, що референдум з самовизначення окремого регіону в Україні неможливий вона не знала. Водночас, Верзілов звинувачує владу міста у підтримці сепаратизму. За його інформацією, підписи за референдум збирають зі схвалення місцевої влади, яка поки що не відважилася відкрито підтримувати сепаратистів. Влада користується тим, що не всі люди до кінця розуміють змісту термінів «референдум» і «самовизначення». Опитані робітники депо говорили, що вони виступають не за «сепаратизм», а за «децентралізацію» влади.

Підприємство «Донелектроавтотранс» очолює депутат Донецької міськради від Партії регіонів Володимир Захаров. Він родом з Бєлгородської області Російської Федерації.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь