Донецькі “тітушки” під місьуправліням міліції вимагають звільнити затриманих

Учасники проросійського мітингу з площі Леніна в Донецьку пікетують міське управління міліції з вимогою звільнити затриманих після кривавих подій 13 березня, коли загинув учасник мирного мітингу за єдність України

Начальник міського управління МВС Максим Кириндясов запросив групу активістів у будівлю управління для переговорів, пише  «Остров».

Після переговорів під будівлею Донецького міського управління міліції один з активістів повідомив, що донецька міліція пообіцяла негайно випустити затриманих.

“Вимоги будуть виконані – хлопців уже випускають”, – сказав він, пообіцявши, що до мітингувальників вийде сам Кириндясов.

При цьому він підкреслив, що у міліції питання є тільки по одній людині з Димитрова якого зараз опитують.

Біля управління міліції натовп з 500 осіб скандує: ” Випускай ! ” і ” Губарєв ! “

Крім того, учасники пікету міського управління зажадали повернути на посаду начальника ГУ МВС у Донецькій області Романа Романова, звільненого після того, як проросійські активісти захопили будівлю Донецької обласної ради/обласної державної адміністрації.

Більш того, протестувальники заявляють, що з завтрашнього дня спільно з міліцією охоронятимуть порядок. “Всі затримання узгоджуватимуться з нами”, – заявили вони, запросивши всіх бажаючих активістів підійти завтра до будівлі Ворошиловського райвідділу міліції.
Після цього Максим Кириндясов вийшов до мітингувальників і підтвердив, що затримані можуть бути випущені, але, зазначив він, в будівлі міського управління немає нікого із затриманих: вони знаходяться в іншому місці.

При цьому начальник управління зазначив, що з усіма затриманими просто проводяться слідчі дії, після чого люди можуть бути відпущені.

“Вони затримані за фактом “, – підкреслив Кириндясов .

Натовп під час його виступу почав вимагати від прокурора міста, щоб негайно вирішити питання про звільнення затриманих.

Нагадаємо, 6 осіб причетних до подій, що призвів до загибелі людини, були затримані в ході розслідування тих подій.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь