Донецькі сепаратисти звернулися до влади

Сепаратисти, які захопили будівлю Донецької облдержадміністрації, вимагають провести референдум про статус і повноваження Донецької, Луганської та інших південно-східних областей.

Таку їхню заяву в ефірі “Шустер Live” зачитав ведучий Савік Шустер, пише Gazeta.ua.

“Ми не сепаратисти, не терористи, не диверсанти і не найманці. Ми не плануємо насильницьким шляхом повалити конституційний лад і захоплювати державну владу. Єдиний шанс зберегти країну і уникнути кровопролиття – це дозволити людям південного сходу брати участь у прийнятті рішень, надати всім українцям рівні права незалежно від того, де вони живуть і якою мовою говорять”, – зазначили активісти.

На їхнє переконання, єдиний спосіб зробити це – “негайно підготувати правову базу, прийняти необхідні закони України і провести референдум про статус і повноваження Донецької, Луганської та інших південно-східних областей”.

“Результати цього референдуму повинні лягти в основу нової Конституції України – федеративної держави, в якій будуть комфортно себе почувати люди всіх поглядів, національностей, мовних груп і релігійних конфесій”, – йдеться у зверненні.

Раніше повідомлялося, що Лавров розповів про принципи конституційної реформи в Україні.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь