Донецька народна республіка негайно потрапила у російську Вікіпедію

У самопроголошеної сепаратистами Донецької республіки з’явилась сторінка в Вікіпедії.

Російська сторінка Вікіпедії від сьогодні містить інформацію, що 7 квітня 2014 року групою осіб – прихильників федералізації, які взяли під контроль будівлю Донецької обласної державної адміністрації, була самопроголошена як держава Донецька народна республіка, повідомляє Еспресо. TV.

У захопленій будівлі Донецької обласної ради сепаратисти зачитали декларацію про суверенітет Донецької народної республіки, у якій, зокрема, регламентуються питання управління новоутвореною державою.

«Від імені народу Донецької народної республіки може виступати виключно Верховна рада республіки. Найбільш важливі державні питання, пов’язані з розвитком республіки, її взаєминами з іншими державами, виносяться на всенародне обговорення або референдум».

Центром управління республікою, йдеться у документі, на даний момент є будівля Донецької облради, над яким піднято російський прапор. Усередині знаходяться депутати народної ради республіки, які вже прийняли ряд рішень, одним з яких є рішення про проведення референдуму з питання входження регіону до складу Росії не пізніше 11 травня. Депутати заявили , що дата була узгоджена з Луганської та Харківської областями.

Народна рада також попросив Президента Росії Володимира Путіна ввести миротворчий корпус на територію Донецької народної республіки.

В той же час, Донецька міська рада заявила, що не визнає так звану “Народну Раду Донбасу”, що оголосила про створення “Донецької народної республіки”.

Прес -служба міськради оприлюднила заяву міськради, в якійповідомляється, що проголошення Донецької республіки нелегітимно.

«У зв’язку з подіями, пов’язаними із захопленням будівлі Донецької обласної ради та інших адміністративних будівель у місті, а також зробленими заявами про збори повноважних представників міст , на яких приймалися рішення про долю Донецької області, повідомляємо:

Донецька міська рада і дев’ять районних у місті рад не уповноважували когось брати участь у подібних зборах.

Донецька міська рада та районні ради продовжують працювати в правовому полі. Ми бачимо своїм головним завданням забезпечення життєдіяльності міста.

У зв’язку з фактами вчинення збройних провокацій на території міста , ми закликаємо всіх жителів дотримуватися закону і порядок. Настійно просимо не брати участі у протиправних діях.

Ми проінформували лідерів протестних акцій, які проходять біля будівлі обласної ради , про негайну необхідність здачі захопленого зброї з метою недопущення кровопролиття.

Всі конфлікти повинні бути вирішені правовим шляхом . Ми виступали і продовжуємо виступати за конструктивне вирішення всіх розбіжностей за столом переговорів».

Нагадаємо, як повідомляло Еспресо. TV, сепаратисти хочуть псевдореферендум у Донецьку 11 травня, “або раніше”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь