Добкін зареєструвався в ЦВК для участі в президентських виборах

Колишній голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін подав документи до Центральної виборчої комісії для реєстрації його кандидатом у президенти на позачергових виборах 25 травня.

Добкін оформлював документи близько 10 хвилин, після чого поспілкувався із пресою, передає УНІАН.

За його словами, він має дві стратегії ведення виборчої кампанії. Одна, на випадок, якщо він до 10 травня буде обмежений у пересуванні країною, друга – повноцінна кампанія: з можливістю відвідувати регіони, зустрічатись з виборцями, брати участь у телевізійних програмах і робити все, щоб якнайбільше людей підтримали його кандидатуру на пост президента.

Нагадаємо, 27 лютого Головним слідчим управлінням СБУ щодо Добкіна розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України вчинені представником влади ) КК за публічні заклики до зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією.

11 березня Шевченківський райсуд Києва обрав міру запобіжного заходу для екс-голови Харківської обладержадміністрації Михайла Добкіна у вигляді домашнього арешту.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь