Добкін скучив за програмами Кисельова

Кандидат на пост президента від Партії регіонів Михайло Добкін хоче позиватися до суду через заборону мовлення російських телеканалів в Україні.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Харківської обласної організації ПР.

Під час зустрічі з жителями Харкова і Харківської області Добкін заявив, що “складно уявити більшу дурість, ніж припинення трансляції російських телеканалів на території України”.

“Російські телеканали, які транслюються через супутник по всьому світу – в Німеччині, Польщі, Франції, США – закриті в Україні. Але ж російські телеканали – це не лише новинні блоки, це ще й безліч високоякісних фільмів та серіалів, які подобаються людям. Фактично, у людей забрали право дивитися те, що вони хочуть. Спільно з товаришами з ПР ми подамо колективний позов про скасування цього рішення”, – зазначив він.

Нагадаємо, 25 березня київський адміністративний суд ухвалив рішення припинити трансляцію російських телеканалів на території України на час розгляду позову Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Нацрада з питань телебачення рекомендувала провайдерам «тимчасово утриматися» від ретрансляції у своїх мережах передач телеканалів “Росія 1”, “Росія 24”, “ОРТ (Перший канал всесвітня мережа)”, “РТР-Планета” і “НТВ-Мир”.

Раніше Добкін заявляв, що виступає за цілісність України і проти ідеї “Харківської республіки”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь