Доба на порятунок від грипу: лікар дала безцінну пораду тим, кому ніколи хворіти.

У разі зараження грипом дуже важливо вчасно прийняти противірусний препарат. Оскільки «грипом можна захворіти навіть в липні», такі препарати повинні бути при собі цілий рік.

Про це розповіла дільничний лікар Рита Гофман.

Доба на порятунок від грипу: лікар дала безцінну пораду тим, кому ніколи хворіти.

«При перших симптомах хвороби важливо, щоб під рукою були противірусні препарати. За законом підлості ми хворіємо або на роботі з ранку, або у відрядженні, або о 3 годині ночі в суботу. Дуже важливо, щоб цілий рік в домашній аптечці, в кишені джинсів, в косметичці, в сумці завжди лежала пара противірусних таблеток. Завжди, круглий рік, тому що грипом «А» можна захворіти навіть в липні», – попередила лікар.

«Одна таблетка може врятувати ситуацію, якщо вона прийнята вчасно. Після доби від початку клінічних проявів грипу противірусні засоби вже не допомагають», – підкреслила Рита Гофман. «У домашній аптечці у вас є такий препарат, але на роботу ви його не берете. А додому ви потрапите тільки через 10 годин роботи. І коли ви повертаєтеся додому, вам вже не допоможуть ці ліки», – додала вона.

Медик також зауважила, що в розпал сезонних епідемій противірусні засоби допоможуть не перетворити будинок в «лазарет». «Коли поруч багато хворих, наприклад, якщо один член сім’ї захворів – всі інші взяли по одній таблетці противірусного засобу, промили носоглотку на ніч, замазали оксоліновою маззю. Це вже локалізує інфекцію і підвищує ймовірність, що людина залишиться здоровою», – сказала лікар.

Джерело

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь