Диверсанти отримали наказ з Росії повторювати Донецький сценарій в інших областях

Наразі тривають приготування до проведення антитерористичної операції з залученням Збройних Сил України на сході України.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень та групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на своїй сторінці у «Фейсбуці».

«На даний момент у Донецькій області зосереджені сили і засоби, необхідні для проведення антитерористичної операції (АТО), указ про проведення якої вчора підписав в.о. президента України О.Турчинов», – йдеться у повідомленні.

«У районі проведення операції з учорашнього вечора працює керівництво АТО. Визначено першочергові цілі операції, розроблений і почав реалізовуватися план її проведення. При розробці плану була поставлено першочергове завдання уникнути жертв серед мирного населення. Хоча, враховуючи широке залучення до акцій сепаратистів місцевого населення («ідейних» і «куплених»), таких гарантій дати неможливо», – написав Тимчук.

Він також повідомив, що, за даними групи «Інформаційний Опір», лідери сепаратистів отримали від своїх російських координаторів орієнтацію на повторення «донецького» сценарію (у разі його успіху) в сусідніх регіонах. Вже на даний момент відзначаються спроби проникнення груп екстремістів з Донецької в сусідні області. Ці спроби присікаються місцевими правоохоронцями та силами місцевої самооборони .

У прикордонних регіонах України посилено режим охорони державного кордону з Росією. Тут же частинами та підрозділами Збройних сил України вибудувана смуга оборони, виконані завдання її інженерного забезпечення, створена ешелонована система протиповітряної оборони.

Частини Збройних сил України приведені в повну бойову готовність.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь