Дівчина захотіла, аби її хлопець позбувся собаки. І тоді він розмістив це оголошення.

Не всі люди люблять тварин. Хтось жити не може без домашніх вихованців, а хтось не виносить будь-яку живність у будинку. Саме з людиною другого типу звела доля хлопця на ім’я Гетце.

Після 4 років стосунків він вирішив, що прийшла пора нарешті з’їхатися зі своєю дівчиною. Але тоді він навіть не уявляв, як сильно подруга зненавидить його собаку Моллі. Дівчина поставила Гетцену ультиматум і зажадала позбутися собаки, будь-якою ціною. Міркуючи над цією проблемою, хлопець дав оголошення в газету.

Дівчина захотіла, аби її хлопець позбувся собаки. І тоді він розмістив це оголошення.

«Моїй дівчині не подобається моя собака Моллі. Тому мені доведеться знайти їй новий будинок. Вона чистих кровей, з гарного регіону і провела зі мною 4 роки. Їй подобається грати в ігри, однак вона не особливо навчена. У неї довга шевелюра, тому вона вимагає більш ретельного догляду, і особливо це стосується нігтів. Але їй подобається, коли за ними доглядають. Буває і таке, що вона не спить і шумить всю ніч, а спить тоді, коли я вже працюю. Їсть тільки все найкраще і найдорожче. Вона НІКОЛИ не зустріне вас біля дверей після довгого робочого дня і ніколи не подарує безкорисливу любов, навіть якщо вам погано. Не кусається, але легко може влаштувати жахливу підставу!

Тому … якщо хтось зацікавився моєю 30-річною, егоїстичною, злісною, меркантильною дівчиною, прийдіть і заберіть її! Ми з собакою хочемо, щоб вона якнайскорше виїхала в інший будинок. Терміново! »

Через кілька днів після розміщення оголошення Гетц оновив його і додав, що дівчина була повернута виробникам, тобто батькам, а він і Моллі шукають нову подругу.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь