Держдума готова вже в середу “приймати Крим”

Держдума Росії готова вже в середу, 19 березня, проголосувати за пакет законодавчих актів щодо “входженню Криму і Севастополя до складу Росії”.

Про це журналістам заявив спікер нижньої палати російського парламенту Сергій Наришкін, передає ИТАР-ТАСС.

Він нагадав, що зараз іде засідання Конституційного суду РФ, який розглядає підписаний вчора “міждержавний договір” на предмет відповідності його Конституції РФ.

“У мене немає сумніву, що КС зробить позитивний висновок. Це дозволить президенту РФ внести до Держдуми два історичних законодавчих акти”, – заявив Наришкін.

“На ратифікацію буде внесений підписаний міждержавний договір і проект відповідного федерального конституційного закону. Ми очікуємо, що це буде зроблено у середу”, – підтвердив спікер.

За його словами, депутати готові прийняти ці закони “в найкоротші терміни”.

Остаточна дата розгляду залежатиме від того, коли документи надійдуть до Держдуми від президента РФ.

Наришкін не виключив, що це буде можливо вже в четвер, 20 березня, у другій половині дня.

“У будь-який момент ми можемо скликати додаткове пленарне засідання”, – сказав він.

У Держдумі готові провести додаткове пленарне засідання в четвер, 20 березня, а спікер Ради Федерації Валентина Матвієнко інформувала, що позачергове засідання Радфеду з питання Криму відбудеться 21 березня.

Як відомо, у вівторок, 18 березня, президент Росії Володимир Путін підписав із самопроголошеними “керівниками” Криму “договір” про входження цієї української території до складу РФ.

ЄС, США, ПАРЄ вже заявили, що не визнають легітимності цього “договору”.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь