Депутатів Держдуми від влади змушують відпочивати в Криму

Депутати Держдуми РФ від Єдиної Росії одержали негласну вказівку провести кілька тижнів відпустки в Криму, а комуністи пропонують дати рознарядку по всіх фракціях.

Про це повідомляє Незалежна газета.

Пропозицію до колег по партії відпочивати в Криму на засіданні фракції оголосив секретар президії генради “Єдиної Росії” Сергій Невєров. Він оголосив депутатам, що буде відпочивати там з родиною, і запропонував іншим наслідувати його приклад.

“Ми запускаємо інформаційну кампанію під робочою назвою “Ми в Крим! Хто з нами?” – підтвердила депутат Держдуми від ЄР Ольга Баталіна.

“Як тільки ми мали безпосереднє відношення до приєднання Криму, було б правильно туди поїхати. Я вже домовилася відправитися туди із друзями”, – заявила депутат Держдуми від “Єдиної Росії”, співголова Центрального штабу Загальноросійського народного фронту Ольга Тимофєєва.

Джерела видання в Держдумі розповідають, далеко не всі депутати налаштовані настільки оптимістично: “Дана негласна вказівка мінімум один-два тижні відпустки провести в Криму”.

Депутат від ЕР Борис Рєзник пояснив, що він запланував відпустку в іншому місці й у Крим не поїде: “Не хочу порушувати плани родини. Поїдемо на ріку Амур”.

Логічним вважають відпочинок депутатів у Криму й комуністи.

Депутат Держдуми Вадим Соловйов у бесіді розповів, що цього тижня КПРФ ініціює звернення до колег з інших парламентських партій із закликом провести відпустки на півострові.

Соловйов заявив, що якщо обстановка дозволить, хотів би відпочити в Криму, оскільки їздив туди в радянський час і “спогади самі приємні”.

Розмови про підтримку Криму активізувалися на тлі заяв про економічні труднощі на півострові.

За оприлюдненою днями статистикою, з 6 млн туристів, що відвідали Крим в 2013 році, близько 4,5 млн були українцями.

Очевидно, що багато хто з них у Крим більш не поїдуть. Від путівок відмовляються й росіяни, а обстановка на півострові розпалюється.

У місцевій пресі з’явилися повідомлення про те, що деякі жителі нібито відмовляються від російського громадянства – у зв’язку з несприятливою економічною ситуацією можливі перебої з електрикою, що надходять із України, і навіть із продуктами.

Like this post? Please share to your friends:
Залишити відповідь